Jimmy - 29. 4. 2012 Ne 22:19 - komentáře

Před pár minutami byl zveřejněn reklamní spot, který nás připravuje na datum 15.15.2012, kdy započne začátek konce a bude jen na nás, abychom onu hrozbu odvrátili.

Video zde:

Jimmy - 26. 4. 2012 Čt 20:57 - komentáře

diablo3servery-nahledPřemýšlíte o tom, že se zúčastníte půlnočního prodeje Diabla 3? Tato informace by Vám mohla vaše rozhodování ulehčit.

Blizzard oznámil, že servery určené pro Evropu budou spuštěné 15. května v 0:01. Je mezi Vámi někdo, kdo se zúčastní onoho půlnočního prodeje?

Zdroj

slevin - 24. 4. 2012 Út 8:29 - komentáře

Další třídou a zároveň herní postavou, jež budeme moci v Diablu 3 okusit je Witch Doctor. Blizzard nám ze svého repertoáru videí poskytl nový trailer právě na něj. Jde opět o celkové představení a historii postavy, se kterým jsme se setkali již u předešlých postav Diabla. Pokud tedy máte zaostřeno právě na tuhle postavu, nové video by vám nemělo uniknout. 

Čtěte také naše dojmy z Diablo 3 beta testování!

Jimmy - 23. 4. 2012 Po 20:50 - komentáře

01-nahled Dámy a pánové, je tu konec otevřené bety z Diabla 3. Ke hraní jsem se dostal až v sobotu večer, tudíž mi ve finále moc času nezbylo, ovšem i tak jsem si ze hry odnesl zajímavě pozitivní zážitek.

Někteří zaznamenali veliké problémy s připojením do hry, to se mě naštěstí netýkalo, vždy jsem počkal tak minutu a byl jsem ve hře.

Pro začátek jsem si vybral Barbara, mojí nejoblíbenější postavu ze série Diablo. Hru jsem hrál na obtížnost normal, dosti mě však překvapilo, jak jednoduchá tato hra je, doufejme, že vyšší obtížnost přinese podobné utrápy, jako tomu bylo v Diablo 2. Za celou hru s Barbarem se mi nestalo, že by mi životy klesly pod nějakých 70% a to ani při finálním boss fightu se Skeleton Kingem. Celkově se mi Barbar zdál docela nevyvážený, doufám jen, že se Blizzard nevydal tou cestou, při které se snaží hru udělat tak, aby jí mohlo hrát i sedmileté dítě.

Pokračování tohoto článku »»»

Jimmy - 20. 4. 2012 Pá 11:15 - komentáře

diablo3wall-nahled Chtěli jste si vyzkoušet betu Diabla 3, ale dosud se Vám nepodařilo získat přistup? Nezoufejte, Blizzard se rozhodl, že tento víkend se otevřou brány bety všem, bez rozdílu! Zrušte všechny plány, nakupte zásoby jídla a pití, protože toto bude dlouhý víkend. Beta bude spuštěna dnes ve 21:00 a uzavřena v pondělí 23.4 v 19:00. Abyste si betu mohli zahrát, budete potřebovat aktivní účet na Battle.netu a založený nick BatlleTag.

Vyzkoušet si budete moci všech pět postav-Barbar, Monk, Witch Doctor, Wizard a Demon Hunter- které si můžete vyexpit až na 13. level. Blizzard dále dodává, že se nejspíše neobejdeme bez komplikací a občasný lag, či pád asi nebude nic neobvyklého, každopádně je to beta a proto se to tak trochu očekavá. Pomozte i Vy Blizzardu otestovat stabilitu jejich serverů.