Witch Doctor z Diabla 3 v novém traileru

slevin - 24. 4. 2012 Út 8:29 - komentáře

Další třídou a zároveň herní postavou, jež budeme moci v Diablu 3 okusit je Witch Doctor. Blizzard nám ze svého repertoáru videí poskytl nový trailer právě na něj. Jde opět o celkové představení a historii postavy, se kterým jsme se setkali již u předešlých postav Diabla. Pokud tedy máte zaostřeno právě na tuhle postavu, nové video by vám nemělo uniknout. 

Čtěte také naše dojmy z Diablo 3 beta testování!

Dojmy z Diablo 3 beta-víkendu

Jimmy - 23. 4. 2012 Po 20:50 - komentáře

01-nahled Dámy a pánové, je tu konec otevřené bety z Diabla 3. Ke hraní jsem se dostal až v sobotu večer, tudíž mi ve finále moc času nezbylo, ovšem i tak jsem si ze hry odnesl zajímavě pozitivní zážitek.

Někteří zaznamenali veliké problémy s připojením do hry, to se mě naštěstí netýkalo, vždy jsem počkal tak minutu a byl jsem ve hře.

Pro začátek jsem si vybral Barbara, mojí nejoblíbenější postavu ze série Diablo. Hru jsem hrál na obtížnost normal, dosti mě však překvapilo, jak jednoduchá tato hra je, doufejme, že vyšší obtížnost přinese podobné utrápy, jako tomu bylo v Diablo 2. Za celou hru s Barbarem se mi nestalo, že by mi životy klesly pod nějakých 70% a to ani při finálním boss fightu se Skeleton Kingem. Celkově se mi Barbar zdál docela nevyvážený, doufám jen, že se Blizzard nevydal tou cestou, při které se snaží hru udělat tak, aby jí mohlo hrát i sedmileté dítě.

Pokračování tohoto článku »»»

Diablo 3 open beta pro všechny

Jimmy - 20. 4. 2012 Pá 11:15 - komentáře

diablo3wall-nahled Chtěli jste si vyzkoušet betu Diabla 3, ale dosud se Vám nepodařilo získat přistup? Nezoufejte, Blizzard se rozhodl, že tento víkend se otevřou brány bety všem, bez rozdílu! Zrušte všechny plány, nakupte zásoby jídla a pití, protože toto bude dlouhý víkend. Beta bude spuštěna dnes ve 21:00 a uzavřena v pondělí 23.4 v 19:00. Abyste si betu mohli zahrát, budete potřebovat aktivní účet na Battle.netu a založený nick BatlleTag.

Vyzkoušet si budete moci všech pět postav-Barbar, Monk, Witch Doctor, Wizard a Demon Hunter- které si můžete vyexpit až na 13. level. Blizzard dále dodává, že se nejspíše neobejdeme bez komplikací a občasný lag, či pád asi nebude nic neobvyklého, každopádně je to beta a proto se to tak trochu očekavá. Pomozte i Vy Blizzardu otestovat stabilitu jejich serverů.

Monk z Diabla 3 se představuje v traileru

Jimmy - 19. 4. 2012 Čt 18:40 - komentáře

Dalši oficiálně odhalenou, a videem podpořenou, postavou Diabla 3 je Monk. Je to známý protagonista již z předešlého dílu, a to konkrétně z prvního dílu Diablo série. Mnich se orientuje na bojová umění a ovládá různé speciální ability. Velkou novinkou u této postavy je fakt, že může používat tak zvaná komba. Jedná se o spojení více kouzel v jedno větší, silnější a mnohdy i ničivější , což najde svou potřebu hlavně ve velké přesile nebo u silnějšího protivníka. Ve videu se dozvíte , jaký je vlastně Monkův příběh.

Video zde:

Diablo 3: Nové lokace v betě

Jimmy - 13. 4. 2012 Pá 15:28 - komentáře

Na internet se dostalo video „nových“ lokací z Diabla 3, které se na chvilku objevily v betě v patchi 14. Blizzard přistup během krátké doby přistup zablokoval. Ve videu uvidíte gameplay Witch Doctora na 13. levelu. Z „nových“ lokací je zde k vidění The Festering Woods, Drowned Temple, Fields of Misery, Farmer's Cellar.

Video zde: