Jimmy - 20. 4. 2012 Pá 11:15 - komentáře

diablo3wall-nahled Chtěli jste si vyzkoušet betu Diabla 3, ale dosud se Vám nepodařilo získat přistup? Nezoufejte, Blizzard se rozhodl, že tento víkend se otevřou brány bety všem, bez rozdílu! Zrušte všechny plány, nakupte zásoby jídla a pití, protože toto bude dlouhý víkend. Beta bude spuštěna dnes ve 21:00 a uzavřena v pondělí 23.4 v 19:00. Abyste si betu mohli zahrát, budete potřebovat aktivní účet na Battle.netu a založený nick BatlleTag.

Vyzkoušet si budete moci všech pět postav-Barbar, Monk, Witch Doctor, Wizard a Demon Hunter- které si můžete vyexpit až na 13. level. Blizzard dále dodává, že se nejspíše neobejdeme bez komplikací a občasný lag, či pád asi nebude nic neobvyklého, každopádně je to beta a proto se to tak trochu očekavá. Pomozte i Vy Blizzardu otestovat stabilitu jejich serverů.

Jimmy - 19. 4. 2012 Čt 18:40 - komentáře

Dalši oficiálně odhalenou, a videem podpořenou, postavou Diabla 3 je Monk. Je to známý protagonista již z předešlého dílu, a to konkrétně z prvního dílu Diablo série. Mnich se orientuje na bojová umění a ovládá různé speciální ability. Velkou novinkou u této postavy je fakt, že může používat tak zvaná komba. Jedná se o spojení více kouzel v jedno větší, silnější a mnohdy i ničivější , což najde svou potřebu hlavně ve velké přesile nebo u silnějšího protivníka. Ve videu se dozvíte , jaký je vlastně Monkův příběh.

Video zde:

Jimmy - 13. 4. 2012 Pá 15:28 - komentáře

Na internet se dostalo video „nových“ lokací z Diabla 3, které se na chvilku objevily v betě v patchi 14. Blizzard přistup během krátké doby přistup zablokoval. Ve videu uvidíte gameplay Witch Doctora na 13. levelu. Z „nových“ lokací je zde k vidění The Festering Woods, Drowned Temple, Fields of Misery, Farmer's Cellar.

Video zde:

slevin - 10. 4. 2012 Út 23:56 - komentáře

Konečně se naskytl pohled také na BarbaraDiabla 3, tedy postavu, jež byla ohlášena jako první a která se také drží série, neboť se vyskytla i v předešlých dílech. Udatný, svalnatý bojovník jehož úkolem bylo vždy chránit posvátnou horu Arreat se jen tak něčeho nezalekne. Ano, to je Barbar! Chystáte se hrát ve hře právě za něho? Pak by vám nemělo ujít tohle nejnovější video!

slevin - 7. 4. 2012 So 23:14 - komentáře

diablo-3-new-120407 Podle oficiálního vyjádření společnosti Blizzard budou servery hry Diablo 3 spuštěny hned v půlnoci v den vydání, tedy 15.května 2012 v 0:00. Čeští fanoušci a ti co mají již hru předobjednanou budou moci hrát dříve než hráči v Severní americe, podle příslušného časového pásma. Ačkoliv si toho jsou tvůrci vědomi a zmínili se o tom i v tiskové zprávě, přijde jim to naprosto normální. V Evropě se tedy fanoušci dočkají Diabla 3 dříve.

Pokud ještě nemáte objednané Diablo 3 tak neváhejte! Ke všem předobjednávkám rozdává internetový obchod Xzone také stylový kalendář Diablo 3 na vaší zeď. Tak si ho nenechte vykoupit.